17.01.2017, 11:57, Stáří: 7 r.

Nemocnice Šumperk - nabídka stipedia a zaměstnání pro studenty a absolventy zdravotnických oborů

Nemocnice Šumperk a.s. v roce 2017 nabízí pracovní uplatnění absolventům odborných, vyšších a vysokých škol v oborech:

*      Všeobecná sestra pro operační i neoperační obory

*      Dětská sestra

*      Porodní asistentka

*      Zdravotní laborant

*      Radiologický asistent

*      Fyzioterapeut

Stávajícím studentům nabízíme finanční podporu

– STIPENDIUM,

a to až do doby ukončení studia ve výši od 3.000,-Kč/měsíc.

Požadujeme:

- odbornou způsobilost pro daný obor v souladu se zák. 96/2004 Sb. v platném znění,

- ochotu se dále vzdělávat, případně prohlubovat kvalifikaci.

Nabízíme:

- nástup možný ihned, případně dohodou,

- zajištění profesního růstu, včetně specializace v podporovaných oborech,

- možnost ubytování,

- nadstandardní firemní benefity.

Jsme moderním akreditovaným zdravotnickým zařízením.

Poskytujeme bezpečné pracovní prostředí, záleží nám na spokojenosti našich zaměstnanců. Podporujeme profesní odborný růst našich zaměstnanců, pořádáme vzdělávací akce v rámci celoživotního vzdělávání zdravotníků, klademe důraz na týmovou spolupráci a dodržování etických norem.

Bližší informace o jednotlivých pracovištích naleznete na www.nemocnicesumperk.cz. Žádosti o zaměstnání a strukturované životopisy lze zasílat přímo na hlavní sestru nemocnice monika.zaitlikova@nemocnicesumperk.cz nebo na vedoucí personálního oddělení renata.klestincova@nemocnicesumperk.cz.

Stránka aktualizována: 01. 04. 2011, Daniel Agnew