16.03.2011, 08:19, Stáří: 14 r.

Volby děkanky/děkana 2009

Jmenování děkanky Fakulty zdravotnických věd
Akademický senát Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci na svém zasedání 26. února 2009 provedl volbu kandidáta na funkci děkana/děkanky FZV UP.
Kandidátkou byla v tajném hlasování nadpoloviční většinou kladných platných hlasů zvolena doc. PhDr. Jana Marečková, Ph.D.
Dne 3. března 2009 přednesla předsedkyně AS FZV UP rektorovi Univerzity Palackého návrh AS FZV na jmenování zvolené kandidátky děkankou FZV UP v Olomouci.
Rektor UP v Olomouci prof. RNDr. Lubomír Dvořák, CSc. vyhověl žádosti AS FZV UP a doc. PhDr. Janu Marečkovou, Ph.D. jmenoval děkankou FZV UP v Olomouci s účinností od 1. března 2009 na dobu 4 let.

Veřejné představení kandidátů na funkci děkanky/děkana se uskuteční 19. února 2009 ve 13 hod. v posluchárně Neurologické kliniky FNOL. Všichni členové akademické obce jsou srdečně zváni.

Stránka aktualizována: 01. 04. 2011, Daniel Agnew