08.08.2011, 09:49, Stáří: 13 r.

VÝDEJ PRŮKAZŮ STUDENTŮ A VALIDAČNÍCH ZNÁMEK PRO AR 2011/2012

Průkazy* i validační známky ISIC se vydávají v Centrální knihovně UP: (Biskupské nám. 1, Olomouc - tzv. Zbrojnice) –vstupní hala (prostory Eurocentra)

PRŮKAZY* lze vyzvednout v období od 12. 9. 2011 do 30. 9. 2011
od 7:30 - 15:30 hod.
Nejdříve však 10 dní po zápisu ke studiu!
* průkaz studenta = identifikační karta (ISIC pro prezenční studia nebo „standardní“ pro kombinovaná studia)

VALIDAČNÍ ZNÁMKY ISIC lze vyzvednout v období od 17. 10. do 16. 12. 2011 od 7:30 - 15:30 hod. (mimo polední pauzy)
Cena validační známky ISIC: 200,- Kč.

VALIDAČNÍ ZNÁMKY ISIC BUDOU VYDÁNY PROTI PŘEDLOŽENÍ DOKLADU O ZAPLACENÍ S UVEDENÍM SPRÁVNÉHO VARIABILNÍHO SYMBOLU!!!!

Pozn. Studenti mají po přihlášení do Portálu v sekci „Moje studium“ – „Moje platby“ uvedeno jak číslo účtu, tak variabilní symbol.

UPOZORNĚNÍ K VÝDEJI VALIDAČNÍCH ZNÁMEK NA STANDARDNÍ PRŮKAZY STUDENTŮ (kombinované formy studia):
Platnost standardních průkazů studenta (modrých IK pro kombinované formy studia) se v nadcházejícím akademickém roce 2011/2012 neprodlužuje validační známkou. Elektronická platnost průkazu v univerzitních informačních systémech bude automaticky aktivována po zápise do vyššího ročníku a karta bude platná po dobu studia.

Stránka aktualizována: 01. 04. 2011, Daniel Agnew