Volby do AS FZV UP 2012

Závěrečná zpráva

o průběhu a výsledcích voleb do Akademického senátu Fakulty zdravotnických věd UP v Olomouci konaných ve dnech 22.-23.3.2012 na funkční období 2012-2015.

Vyhlášení platných výsledků voleb

Vyhlášení platných výsledků voleb do Akademického senátu Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci konaných ve dnech 22. a 23. 3. 2012 na funkční období 2012-2015. Vzhledem ke skutečnosti, že hlavní volební komise ve stanovené lhůtě neobdržela žádné písemné námitky proti platnosti zveřejněných Předběžných výsledků voleb, vyhlašuje hlavní volební komise dne 27. 3. 2012 platné výsledky voleb do Akademického senátu Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci na funkční období 2012-2015.

Kandidátní listina pro volby do Akademického senátu Fakulty zdravotnických věd UP v Olomouci konané ve dnech 22. - 23.03. 2012

Dodatek k Usnesení o vyhlášení voleb do Akademického senátu FZV UP

S ohledem na skutečnost, že děkanka Fakulty zdravotnických věd doc. PhDr. Jana Marečková, Ph.D., obdržela dne 09. 03. 2012 vzdání se funkce volebního komisaře JUDr. Mag. iur. Michala Malacky, Ph.D., MBA, jmenuje jakožto vyhlašovatel podle ust. čl. 3 odst. 2) Volebního a jednacího řádu Akademického senátu Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci na uvolněné místo v dílčí volební komisi nového volebního komisaře, a to Mgr. Anitu Můčkovou – Ústav fyzioterapie, Fakulta zdravotnických věd UP v Olomouci.

Volby do Akademického senátu Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci

Děkanka Fakulty zdravotnických věd doc. PhDr. Jana Marečková, Ph.D. vyhlašuje v souladu s Volebním a jednacím řádem Akademického senátu Fakulty zdravotnických věd UP volby do Akademického senátu Fakulty zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci na funkční období 2012 – 2015. Volby do Akademického senátu FZV UP se uskuteční ve dvanáctém týdnu roku 2012, ve dnech 22. 03. a 23. 03. 2012 vždy od 08:00 do 14:00 hodin.

Stránka aktualizována: 29. 03. 2012, Martin Fráňa