Tyto stránky jsou zastaralé a nepředstavují aktuální webovou prezentaci Univerzity Palackého.
Pokud jste sem zabloudili omylem, aktuální web je https://www.fzv.upol.cz/.
Portál  |  STAG  |  e-mail
English
Fakulta zdravotnických věd UP

Studentům

Aktuality

Uherskohradišťská nemocnice, a.s., rozšiřuje nelékařský zdravotnický tým - pozice všeobecná sestra, radiologický asistent, fyzioterapeut (vhodné pro absolventy).
Rehabilitační ústav Brandýs nad Orlicí přijme fyzioterapeutku/fyzioterapeuta (absolventa).
Léčebná rehabilitace Polička, s.r.o., nabízí místo fyzioterapeuta (možno pro 2 až 3 zájemce) pro své ambulatní pracoviště v Poličce.
Psychiatrická léčebna Šternberk, Olomoucká 173, Šternberk
možnost brigády (event. povinné prázdninové praxe) na pracovišti fyzioterapie (ambulantní provoz) v období od června do září 2017.
Nabídka výkonu placené odborné praxe v našem zařízení, které má dvě pracoviště Červenka, Litovel.Jedná se poskytování základní rehabilitační a fyzioterapeutická péče klientům domova.
Soukromé ambulantní pracoviště v Kostelci nad Orlicí nabízí zaměstnání nebo brigádu absolventům oboru Fyzioterapie, případně studentům po ukončení 3. ročníku (bez SZZ).
Thomayerova nemocnice v Praze 4 - Krči nabízí místa všeobecných sester, zdravotnických záchranářů a zdravotnických asistentů.
Absolventům oboru Všeobecná sestra nabízíme zaměstnání v nemocnicích v Náchodě, Rychnově nad Kněžnou a Broumově.
Nemocnice Česká Lípa přijme zaměstnance na pozici radiologický asistent a nabízí jednorázový náborový příspěvek ve výši 20.000,- Kč.
Nemocnice Česká Lípa nabízí studentům předposledních a posledních ročníků vybraných nelékařských zdravotnických oborů finanční podporu při studiu ve formě stipendia.
Bohumínská městská nemocnice, a.s. přijme s okamžitou platností do pracovního poměru radiologické asistenty, místo vhodné i pro absolventy.
Nemocnice Šumperk, a. s. vypisuje stipendijní program pro studenty závěrečných ročníků nelékařských zdravotnických oborů.
Nabízíme práci pro fyzioterapeuty na plný nebo částečný úvazek v nově se otevírající rehabilitaci v Morkovicích. Jde o ambulantní pracoviště ve zdravotním středisku.
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady zve zájemce o zaměstnání na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 30.3.2017 od 9.00 do 18.00 hod. Nabízí možnost setkání a bližšího seznámení se s...
Společnost EUC a.s. (dříve EUROCLINICUM), jeden z největších poskytovatelů zdravotní péče v České republice, hledá pro Nemocnici Frýdlant fyzioterapeuta, příp. ergoterapeuta.
Využíjte nabídky kurzů interkulturní komunikace v cizích jazycích zaměřených na komunikaci v profesním prostředí. - angličtina, němčina, francouzština, španělština
Nemocnice Pardubického kraje, a. s. přijme pro svá pracoviště nové kolegyně a kolegy na pozice nelékařských zdravotnických pracovníků.
Předseda správní rady Nadačního fondu KZ, a.s. vyhlašuje stipendijní program pro rok 2016/2017 (II. výzva) mj. pro studenty 2. a vyšších ročníků oborů Radiologický asistent, Všeobecná sestra,...
Nemocnice Šumperk a.s. nabízí pracovní uplatnění absolventům nelékařských zdravotnických oborů. Stávajícím studentům nabízí finanční podporu ve formě stipendia až do doby ukončení studia.
Doc. MUDr. Jaroslav Vomáčka, Ph.D., MBA
Krajská nemocnice Liberec, a.s., hledá radiologické asistenty/absolventy pro oddělení radiační onkologie komplexního onkologického centra.
Státní léčebné lázně příjmou do pracovního poměru fyzioterapeuta.
Fyzioterapeut - provádění rehabilitační péče v oboru fyzioterapie v ambulantním provozu
Uherskohradišťská nemocnice poskytuje od 1.ledna 2017 pro studenty nelékařských oborů v rámci praxe/stáže ubytování a stravování zdarma. Ubytování je poskytováno ve vybavených komfortních...
Společnost Jesenická nemocnice a.s. člen skupiny AGEL, hledá kandidáta/-ku na pozici všeobecná sestra/bratr.
Jesenická nemocnice a.s. člen skupiny AGEL, hledá kandidáta/-ku na pozici Radiologický asistent/-ka.
Karvinská hornická nemocnice a.s. (poskytovatel) nabízí studentům posledního ročníku (DiS, Bc., Mgr.) po určenou dobu stipendium
nabídka prezenčních a distančních výpujček odborné české a zahraniční literatury určené studentům vyjíždějícím na studijní pobyt či praktickou stáž v rámci programu Erasmus+ nebo jiného dotačního...
Nemocnice Česká Lípa nabízí studentům 2. a 3. ročníku oboru Radiologický asistent finanční podporu při studiu ve formě stipendia.
Uherskohradišťská nemocnice rozšiřuje tým radiologických asistentů.
Uherskohradišťská nemocnice rozšiřuje tým všeobecných sester.
Společnost AGEL a.s. vypisuje pro ak. rok 2016/2017 stipendijní program AGEL určený studentům oborů Všeobecná sestra, Radiologický asistent a Fyzioterapie.
Nemocnice Hranice a. s. poskytuje stipendia studentům oborů pro nelékařské zdravotnické pracovníky – všeobecná sestra, fyzioterapeut, radiologický asistent, zdravotní laborant.
Vsetínská nemocnice, a.s., nabízí stipendium studentům posledních ročníků oboru Všeobecná sestra a zaměstnání pro všeobecné sestry zejména pro interní a chirurgické oddělení a léčebnu dlouhodobě...
Nemocnice Sv. Zdislavy, a.s., hledá do svého týmu fyzioterapeuta/fyzioterapetku (pozice je vhodná i pro absolventy).
Kroměřížská nemocnice a.s. nabízí stipendium ve výši 2500 Kč/měs. studentům posledních ročníků VŠ nebo VOŠ oborů Všeobecná sestra a Radiologický asistent.
Lázně Teplice nad Bečvou a.s. přijmou do pracovního poměru fyzioterapeuta/fyzioterapeutku.
Olivova děstká léčebna, o.p.s. příjme zdravotní sestru.
Ambulantní NZZ v blízkosti Luhačovic a Uh. Brodu přijme fyzioterapeuta/fyzioterapeutku
Rehabilitační centrum v Pardubickém kraji obsazuje pozice fyzioterapeutů vhodné pro absolventy.
Nabízíme práci pro fyzioterapeuty na plný nebo částečný úvazek na ambulantním pracovišti Polikliniky v Kojetíně.
Oddělení ambulatní rehabilitace Nemocnice Přerov zve dne 24. května studenty bakalářského, či magisterského studia oboru fyzioterapie a zájemce o pracovní pozici fyzioterapeuta k prohlídce oddělení.
Léčebná rehabilitace Polička s.r.o.nabízí místo fyzioterapeuta (2 – 3 místa) pro své ambulantní pracoviště v Poličce.
Sociální zařízení Modrý klíč o.p.s. pečující o děti a dospělé s mentálním a kombinovaným postižením nabízí práci v pozici FYZIOTERAPEUT/KA
Ambulantní nestátní zdravotnické zařízení v centru Zlína přijme kvalifikovaného fyzioterapeuta.
Rehabilitační klinika Malvazinky hledá do svého týmu všeobecné sestry, zdravotnické asistenty a záchranáře.
Zaměstnavatel DC 90 o.p.s. přijme do hlavního pracovního poměru, případně DPČ nebo DPP, fyzioterapeuta – odbornost 902.
Rehabilitační centrum MEDICAL POINT, s.r.o. přijme fyzioterapeuta asistenta. Pracovní pozice fyzioterapeut - pracoviště ambulantní fyzioterapie a rehabilitace.
přinášíme vám nabídku prezenčních a distančních výpůjček odborné české a zahraniční literatury určené studentům
Zpravodajství z UP
ECTS - Dodatek k diplomuAbsolventi UP

Calendar of Events now only on Palacký University's  new webpages

Stránka aktualizována: 15. 11. 2012, Daniel Agnew